close-icon
20
Погоджуюсь
Ми використовуємо cookies, чи Ви погоджуєтесь на використання cookies та Політика конфедеційності
USG logo
Міжнародна страхова група

Ми концентруємось на забезпеченні наших клієнтів в Австрії та ЦСЄ клієнторієнтовними продуктами та послугами, з урахуванням їх потреб. Наша стратегія спрямована на довгострокову рентабельність і стійке зростання надходжень, що робить нас надійним партнером в швидко змінні часи.

vig-logo-black

Понад 25 000 співробітників працюють у Vienna Insurance Group , яка налічує близько 50 компаній у 30 країнах. Ми розробляємо страхові рішення відповідно до особистих та місцевих потреб, що зробило нас лідером страхової галузі в Центральній та Східній Європі (ЦСЄ).

Досвід та стабільність

Vienna Insurance Group - міжнародна страхова група зі штаб-квартирою в столиці Австрії. Після падіння «Залізної завіси» у 1989 році Група стрімко розширилася від виключно австрійського бізнесу до міжнародної групи. Vienna Insurance Group є синонімом стабільності та досвіду в забезпеченні фінансового захисту від ризиків. Досвід в комплексі з зосередженням на нашій основній компетенції, наданні страхового покриття, створюють міцний та надійний фундамент для понад 22 мільйонів клієнтів.

ФОКУС НА ЦЕНТРАЛЬНУ ТА СХІДНУ ЄВРОПУ

Vienna Insurance Group концентрується на Центральній та Східній Європі як своєму внутрішньому ринку та дотримується довгострокової стратегії на ринках, де вона представлена. Група генерує більше половини свого загального обсягу бізнесу в ЦСЄ і все ще бачить можливості для значного зростання в цьому регіоні. Економічне зростання в Центральній та Східній Європі було в середньому вдвічі вищим, ніж у Західній Європі, а щільність страхування все ще значно нижча ніж середній рівень ЄС.

ПРИСУТНІСТЬ НА ВНУТРІШНЬОМУ РИНКУ

Для Vienna Insurance Group, фінансовий захист клієнтів від ризиків це відповідальність. Група дотримується локальної мультібрендової стратегії, що базується на визнаних локальних брендах, а також, на місцевому управлінні. Врешті-решт, успіх Групи та близькість до її клієнтів залежить від сильних сторін кожного окремого бренду та місцевого ноу-хау.

ФИНАНСОВА СТІЙКІСТЬ ТА КРЕДИТНИЙ РЕЙТИНГ

Vienna Insurance Group має . Vienna Insurance Group зареєстрована на Віденській та Празькій фондових біржах. Wiener Städtische Versicherungsverein - стабільний головний акціонер VIG з довгостроковим фокусом, якому належать близько 70% акцій. Решта акцій перебуває у вільному обігу.

Україна, 03038, м. Київ, вул. Федорова Івана, 32 літ. А
Copyright 2024
visamaster-card